Strona Główna 5 Meclube
MECLUBE logo

Meclube: poznaj włoskie produkty

Meclube to włoskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją urządzeń do smarowania dla każdego konkretnego wymagania, zapewniając klientom najlepszą współpracę i rozwijając się razem z nimi. Meclube to młoda i dynamiczna firma, która posiada już całe know-how i doświadczenie wykwalifikowanej kadry, a jej głównym celem jest obsługa klienta (zwłaszcza pomoc posprzedażowa) oraz jakość: spełnia niezbędne standardy jakości do uzyskania certyfikatu ISO 9001: 2015. Meclube to stale rozwijająca się firma: projektowane są nowe produkty mające na celu usprawnienie i ułatwienie pracy w zakresie dystrybucji środków smarnych.

Meclube jest w stanie zaoferować wszystkim klientom produkty o wysokiej jakości i szybkiej dostępności. Posiada nowoczesny i innowacyjny sprzęt projektowy, wiele maszyn o ogromnym potencjale produkcyjnym, cykle produkcyjne, narzędzia, maszyny testujące i montażowe. Dla tego włoskiego producenta klienci stanowią najważniejszy kapitał firmy.

Meclube zapewnia wszystkim swoim klientom dostęp do globalnej usługi, którą zapewnia szeroka gama produktów. Doskonały stosunek jakości do ceny oraz terminowość dostaw sprawiają, że firma jest idealnym partnerem. Dzięki dużej elastyczności metod produkcji jest w stanie nawiązać wyjątkową relację z klientami, która przejawia się w dostosowaniu kolorystyki marki firmy do standardowego asortymentu produktów. Cykl zakupowy firmy uzupełnia szybka i wykwalifikowana kadra.

Meclube, rodzinna historia!

Od 1998 Meclube bada i rozwija urządzenia smarujące, pompy elektryczne do oleju napędowego, benzyny i AdBlue w całości produkowane we Włoszech na główne rynki międzynarodowe. Duża różnorodność dostępnych rozwiązań i nienaganna jakość własnej produkcji czynią Meclube idealnym partnerem w branżach: motoryzacyjnej, rolniczej, robót ziemnych, przemysłowej i wydobywczej. 

Misja
Misją Meclube jest dostarczanie klientom wysokiej jakości, wydajnych i trwałych produktów „Made in Italy”, z pełną usługą produkcji i pomocy.
Z tego powodu polityka firmy nakierowana jest na dbałość o każdy szczegół: od etapu planowania po etap produkcyjny. Optymalizacja procesów, wprowadzanie nowych technologii i aktywne uczestnictwo wszystkich członków zespołu zapewniają niezbędną innowacyjność i elastyczność dla rozwoju firmy. Jest to stały i wspólny cel, który doprowadził do powstania Meclube na rynku globalnym.

Wizja
Wizja Meclube skupia uwagę na kliencie. Zdolność do szybkiego i dokładnego reagowania na prośby jest tym, co wyróżnia usługę Meclube teraz i w przyszłości.
Dla Meclube klient jest największą fortuną i jako taki stanowi sedno wizji firmy.
W nadchodzących latach sieć sprzedaży Meclube będzie się jeszcze bardziej rozwijać, eksportując szeroką gamę produktów w nowe rejony świata.

 

Historia

1998
Meclube S.R.L. (Narodziny Menghini Construction Lubrication Equipment) to rzemieślnicza firma zajmująca się produkcją akcesoriów i sprzętu smarującego w branży motoryzacyjnej. Meclube na przestrzeni lat kontynuuje rozwój nowych produktów, mając możliwość dystrybucji własnego sprzętu w wielu sektorach.

2015
Meclube zmienia firmę rzemieślniczą w przemysłową.

2018
Konstrukcja jest rozbudowywana i obejmuje powierzchnię od 3000 m² do 5000 m². Rozpoczęcie produkcji nowej linii pomp elektrycznych do dystrybucji oleju napędowego, benzyny i AdBlue.

2022
Meclube zyskuje nową strukturę, a zakład produkcyjny działa na łącznej powierzchni 60 000 m², z czego 10 000 m² to powierzchnia zadaszona. Szeroka gama produktów i oferowanych usług sprawia, że Meclube jest idealnym partnerem w ponad 130 krajach.

 

Meclube dla środowiska

40% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych, dzięki systemowi fotowoltaicznemu zainstalowanemu na dachu powierzchni produkcyjnej.

Meclube codziennie angażuje się w określanie przyszłości charakteryzującej się przyjaznością dla środowiska. W tym celu Meclube rozpoczęło już ścieżkę modernizacji i wprowadziło nowe procesy i maszyny. Pozyskiwanie coraz bardziej wydajnych technologii pozwala na ograniczenie marnotrawienia zasobów, poprawę warunków pracy i redukcję emisji do atmosfery. Redukcja kosztów, recykling surowców i optymalizacja zużycia to tylko niektóre z aspektów, nad którymi Meclube pracuje, aby zapewnić standardy zrównoważonego rozwoju potrzebne dla środowiska.

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie firmy Meclube wypełnij poniższy formularz kontaktowy Dastek Solutions.

Zapraszamy do kontaktu!

Aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie firmy Meclube wypełnij poniższy formularz kontaktowy Dastek Solutions.

Zapraszamy do kontaktu!

Dastek Solutions
Daniel Stanek

NIP: 6141614078
Tel.: +48 663 921 123
E-mail: biuro@dastek.com.pl

Alior Bank
03 2490 0005 0000 4530 3743 8536