Strona Główna 5 Meclube
MECLUBE logo

Meclube: poznaj włoskie produkty

Meclube to włoskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją urządzeń do smarowania dla każdego konkretnego wymagania, zapewniając klientom najlepszą współpracę i rozwijając się razem z nimi. Meclube to młoda i dynamiczna firma, która posiada już całe know-how i doświadczenie wykwalifikowanej kadry, a jej głównym celem jest obsługa klienta (zwłaszcza pomoc posprzedażowa) oraz jakość: spełnia niezbędne standardy jakości do uzyskania certyfikatu ISO 9001: 2015. Meclube to stale rozwijająca się firma: projektowane są nowe produkty mające na celu usprawnienie i ułatwienie pracy w zakresie dystrybucji środków smarnych.

Meclube jest w stanie zaoferować wszystkim klientom produkty o wysokiej jakości i szybkiej dostępności. Posiada nowoczesny i innowacyjny sprzęt projektowy, wiele maszyn o ogromnym potencjale produkcyjnym, cykle produkcyjne, narzędzia, maszyny testujące i montażowe. Dla tego włoskiego producenta klienci stanowią najważniejszy kapitał firmy.

Meclube zapewnia wszystkim swoim klientom dostęp do globalnej usługi, którą zapewnia szeroka gama produktów. Doskonały stosunek jakości do ceny oraz terminowość dostaw sprawiają, że firma jest idealnym partnerem. Dzięki dużej elastyczności metod produkcji jest w stanie nawiązać wyjątkową relację z klientami, która przejawia się w dostosowaniu kolorystyki marki firmy do standardowego asortymentu produktów. Cykl zakupowy firmy uzupełnia szybka i wykwalifikowana kadra.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie firmy Meclube wypełnij poniższy formularz kontaktowy Dastek Solutions.

Zapraszamy do kontaktu!

Aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie firmy Meclube wypełnij poniższy formularz kontaktowy Dastek Solutions.

Zapraszamy do kontaktu!

Dastek Solutions
Daniel Stanek

NIP: 6141614078
Tel.: +48 663 921 123
E-mail: biuro@dastek.com.pl

Alior Bank
03 2490 0005 0000 4530 3743 8536