Nowe logo SAMES
Schutze - siedziba

Spajanie | Ochrona | Wykańczanie

Sames jak producent dostarcza rozwiązania przemysłowe dla przemysłu w celu poprawy jakości, oszczędności materiałów i kosztów.

Od prawie stu lat Sames świadczy usługi i dostarcza sprzęt do aplikacji farb ciekłych i proszkowych, klejów i uszczelniaczy, aby spajać, chronić i wykańczać wszystkie rodzaje powierzchni.

Sames jako organizacja projektuje, produkuje i wprowadza na rynek kompletne rozwiązania – pistolety ręczne, pistolety automatyczne i zrobotyzowane, dozowniki, pompy i maszyny dozujące. Oferuje rozwiązania na najwyższym poziomie innowacji technologicznych, w służbie wydajności przemysłowej dla najbardziej wymagających klientów, z poszanowaniem środowiska.

Oprócz dostarczania produktów, dostarcza również usługi w postaci audytów Twoich instalacji oraz doradztwo, szkolenia, naprawy, pomoc w programowaniu, aż po uruchomienie instalacji w pełni zrobotyzowanej: więcej niż dostawca, Sames jest partnerem w Twojej wydajnej produkcji.

 

Firma SAMES jest światowym liderem w zakresie przemysłowych rozwiązań lakierniczych i dozujących. SAMES  jest obecny w 29 krajach, na 5 kontynentach. Oferuje klientom kompleksowe rozwiązania, od pojedynczych pistoletów lakierniczych , po kompletny system aplikacji zrobotyzowanej.

SAMES projektuje i produkuje urządzenia w 6 liniach technologii natrysku:

  • Airspray – niskie ciśnienie
  • Airmix – wysokie ciśnienie z asystą powietrza
  • Airless – natrysk wysokociśnieniowy / hydrodynamiczny
  • Rexson Extrusion – wyciskanie materiału
  • Elektrostatyka
  • Malowanie proszkowe

Od lat 90 firma SAMES KREMLIN projektuje, produkuje i sprzedaje urządzenia do nakładania płynnych i gęstych materiałów malarskich, przeznaczone do zastosowań w różnych gałęziach przemysłu takich jak motoryzacja, przemysł drzewny, budownictwo, rolnictwo, transport czy dobra konsumenckie. Dostarcza rozwiązania przemysłowe umożliwiające wzrost produkcji, poprawę jakości, ograniczenie kosztów i zużycia materiałów

SAMES KREMLIN oferują najlepsze istniejące technologie, które optymalizują inwestycje z zachowaniem wymaganej jakości. Zespół firmy oraz dystrybucja zapewnia profesjonalne doradztwo, ukierunkowane na zdefiniowanie potrzeb użytkownika oraz możliwości zastosowania danej aplikacji w fabryce.

Urządzanie lakiernicze, takie jak: ręczne pistolety natryskowe, aplikatory automatyczne i zrobotyzowane, szeroki wybór pomp, w tym systemów 2K i 3K, urządzeń do zarządzania produktami płynnymi, dozowania, mieszania i wytłaczania, pozwalają na realizację celów stawianych przez klientów, a szczególnie: trwałości, wydajności i produktywności.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie firmy SAMES wypełnij poniższy formularz kontaktowy Dastek Solutions.

Zapraszamy do kontaktu!

Aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie firmy Schütze wypełnij poniższy formularz kontaktowy Dastek Solutions.

Zapraszamy do kontaktu!

Dastek Solutions
Daniel Stanek

NIP: 6141614078
Tel.: +48 663 921 123
E-mail: biuro@dastek.com.pl

Alior Bank
03 2490 0005 0000 4530 3743 8536