Strona Główna 5 Schütze
Schütze Logo
Schutze - siedziba

Schütze: najwyższa jakość

Technologia natryskowa wymaga spełnienia najwyższych standardów precyzji i jakości. Najbardziej istotne są najmniejsze części w pistolecie natryskowym, które wpływają na wydajność i jakość natrysku – nakładanej powłoki. Konstrukcje dyszy, iglicy oraz aircap’a zawsze jest symbolem najwyższej jakości firmy Alfred Schütze Apparatebau. 

Ciągłe inwestycje w nowoczesny park maszynowy gwarantują optymalną jakość podzespołów produktów marki Schütze. Aby osiągnąć wymagane rozmiary kropli aplikowanego medium, inżynierowie oraz produkcja ma wiele możliwości dostosowania dyszy, iglicy oraz aircap’a do indywidualnych wymagań klienta. We współpracy z klientami Schütze opracowuje narzędzia do aplikacji różnych płynów. 

Klienci zyskują dzięki doświadczeniu know-how, które przez lata zostało wypracowane. Partnerstwo z klientami i dystrybutorami w kraju i za granicą gwarantuje dostępność produktów Schütze na całym świecie. Dziś Schütze znane jest w większości krajów z precyzyjnych i niestandardowych rozwiązań w dziedzinie techniki natryskowej

W 1927 roku Alfred Schütze założył firmę w Jena. Od 1959 roku głównym miejscem prowadzenia działalności jest Brema. W pierwszych latach istnienia firmy Alfred Schütze produkował głównie ręczne pistolety natryskowe. Obecnie główną część produkcji stanowią automatyczne zawory natryskowe oraz dozujące. 

Wiele produktów stanowi indywidualne rozwiązanie dla specjalnych wymagań aplikacji klienta.

Produkty Schütze umożliwiają natrysk oraz wyciskanie środków antyadhezyjnych, olejów, klejów, barwników, farb, tłuszczy spożywczych.

W ofercie Schütze znajdziesz takie produkty jak:

  • Automatyczne zawory natryskowe,
  • Ręczne pistolety natryskowe,
  • Zbiorniki ciśnieniowe,
  • Pompy pneumatyczne,
  • Akcesoria lakiernicze.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie firmy Schütze wypełnij poniższy formularz kontaktowy Dastek Solutions.

Zapraszamy do kontaktu!

Aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie firmy Schütze wypełnij poniższy formularz kontaktowy Dastek Solutions.

Zapraszamy do kontaktu!

Dastek Solutions
Daniel Stanek

NIP: 6141614078
Tel.: +48 663 921 123
E-mail: biuro@dastek.com.pl

Alior Bank
03 2490 0005 0000 4530 3743 8536