Strona Główna 5 Walther Pilot
Walther Pilot Logo

Walther Pilot: Made in Germany

Walther Pilot jest światowym liderem i uznanym specjalistą w zakresie urządzeń oraz systemów przeznaczonych do aplikacji, a także transportu materiałów płynnych.

W ofercie tego producenta znajdziemy takie produkty jak:

  • Pistolety natryskowe (ręczne i automatyczne),
  • Pompy tłokowe i membranowe,
  • Zbiorniki ciśnieniowe,
  • Półkabiny i ściany lakiernicze,
  • Mieszadła,
  • Środki ochrony osobistej.

Asortyment obejmuje pojedyncze komponenty oraz kompletne systemy do aplikacji całej gamy mediów płynnych o niskiej i wysokiej lepkości, takich jak: farb, emalii, klejów, olejów, substancji spożywczych. Produkty tego producenta znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Wysiłki w zakresie rozwoju produktów koncentrują się na ekonomii, ochronie środowiska, bezpieczeństwie pracy i korzyściach dla użytkownika. Jako dostawca zarówno komponentów, jak i systemów, Walther Pilot jest znany z perfekcji w każdym szczególe. Marka Walther Pilot to nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także ogromna wiedza.

Obecnie Walther Pilot zatrudnia około 140 osób w miejscowości Wuppertal i Neunkirchen-Struthütten. Do dzisiaj biura zarządu i produkcja pistoletów lakierniczych znajdują się w Wuppertalu – dokładnie tam, gdzie wszystko się zaczęło w 1923 roku.

MADE IN GERMANY. Ta zasada charakteryzuje firmę Walther Pilot. Od prawie wieku produkuje pistolety natryskowe, pojedyncze elementy i kompletne systemy do powlekania powierzchni i nakładania materiałów. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w całości w Niemczech. Ambicja, doświadczenie i wiedza sprawiają, że marka jest tym, czym jest dzisiaj! To gwarancja wysokiej jakości profesjonalnych produktów „Made in Germany” – uznanych i odnoszących sukcesy na całym świecie.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie firmy Walther Pilot wypełnij poniższy formularz kontaktowy Dastek Solutions.

Zapraszamy do kontaktu!

Aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie firmy Walther Pilot wypełnij poniższy formularz kontaktowy Dastek Solutions.

Zapraszamy do kontaktu!

Dastek Solutions
Daniel Stanek

NIP: 6141614078
Tel.: +48 663 921 123
E-mail: biuro@dastek.com.pl

Alior Bank
03 2490 0005 0000 4530 3743 8536